You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
English
  • Your shopping cart is empty!

KARTUŞ

KARTUŞ

Epson 9700/9890/9900/P8000 Uyumlu Kolay Dolan Kartuşlar

Epson 9700/9890/9900/P8000 orijinal kartuşlara iyi bir alternatif olan Epson serisi uyumlu kolay dolan kartuşlar ile defalarca dolum yapabilir ve sürekli kullanabilirsiniz. Orijinal yazıcı kartuşlarına kıyasla daha işlevli olan Epson serisi uyumlu kolay dolan kartuşlar baskı işlerinizde size büyük kolaylık sağlayacak.


ucuz kartuşFazlasıyla Ekonomik Bir Çözüm Sunuyor
Epson 9700/9890/9900/P8000 uyumlu kolay dolan kartuşlara dolum yapmak o kadar ekonomik ki; bir kartuşun dolumu en fazla 1TL'ye gelmekte. Bu miktar her yeni orijinal kartuş için ödediğinize kıyasla 30 kat daha düşük kalıyor. Elbette ki ekonomiklik kartuş dolumu yapmanın sadece bir yönü. Bunun dışındaki beklentilerinizin de farkındayız. Fakat kısaca söylemek istediğimiz şey şu; "Epson serisi uyumlu kolay dolan kartuşlara dolum yapmak sizi özgür kılacak."
kolay dolum


Dolum Tıpası ve Şeffaf Yapısı Sayesinde Kullanımı Çok Kolay
Epson 9700/9890/9900/P8000 uyumlu kolay dolan kartuşlara dolum yapmak bir işten ziyade bir hobi. Çünkü bu kartuşlar özellikle dolum için dizayn edilmiş kullanıcı dostu ürünler. Kartuşlara dolum yapmak istediğinizde dolum tıpasını kaldırıp içerisine mürekkep enjekte etmeniz yeterli. Ayrıca şeffaf yapısı sayesinde içeride neler olup bittiğini görebilir, hangi renkten ne kadar kullandığınızı anlayabilirsiniz. Orijinal kartuşların içini göremediğiniz için sadece kısıtlı bir alanın mürekkep haznesi olarak kullanıldığının farkında değilsiniz belki ama kolay dolan kartuşlar bunun tam aksine; tam kapasite doldurulabilir.

kaliteli kartuşYazıcı İçin Risk Oluşturmuyor
Epson 9700/9890/9900/P8000 uyumlu kolay dolan kartuşlar yazıcı üzerinde direkt olarak risk oluşturmaz. Çünkü püskürtme işlemi yapmazlar ve sadece mürekkep haznesi olarak işlev görürler. Bu tür kartuşlarda güvenilir mürekkep kullanıldığı sürece yazıcınızdan sağlıklı çıktılar alabilirsiniz. 
test edilmiş kartuşDizayn ve Kalite Testlerinin En Başarılı Ürünü
Uzbüro üzerinde görebileceğiniz kartuşlar da mürekkepler gibi ciddi bir elemeden sonra satışa sunulmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde her yıl düzenlenen birçok baskı ürünleri fuarında katılımcı ya da ziyaretçi olarak bulunup fark yaratacak ürünleri sizler için buluyor ve test ediyoruz. Fuarlarda ödül almış ve zekice dizayn edilmiş yenilikçi ürünlerden memnun kalacağınızı umuyoruz.

* Kartuş ve mürekkep üreticileri kendi alanlarında ayrı ayrı uzman olduklarından; Uzbüro en iyi kartuşu en iyi mürekkeple buluşturmak adına kolay dolan kartuşları BOŞ olarak satışa sunmaktadır.Your shopping cart is empty!